Katedra Technologii Fermentacji i Zbóż

Katedra Technologii Fermentacji i Zbóż

Kierownik Katedry Technologii Fermentacji i Zbóż:

 dr hab. inż. Joanna Kawa-Rygielska, prof. nadzw. UPWr

Sekretariat:

mgr inż. Kinga Adamenko

71 323 9417

ktfiz@upwr.edu.pl

p.124

Zakład Technologii Fermentacji

Kierownik Zakładu Technologii Fermentacji

dr hab. inż. Joanna Kawa-Rygielska, prof. nadzw.

 

71 320 7764

joanna.kawa-rygielska@upwr.edu.pl

p.119
Pracownicy
dr hab. inż. Józef Błażewicz, prof. nadzw. 71 320 7763

jozef.blazewicz@upwr.edu.pl

p.118
dr inż. Joanna Chmielewska 71 320 7728

joanna.chmielewska@upwr.edu.pl

p.320
dr inż. Barbara Foszczyńska 71 320 7728

barbara.foszczynska@upwr.edu.pl

p.320
dr inż. Witold Pietrzak witold.pietrzak@upwr.edu.pl p.107
mgr inż. Grzegorz Skaradziński grzegorz.skaradzinski@upwr.edu.pl p.107
Pracownicy techniczni
mgr inż. Kinga Adamenko kinga.adamenko@upwr.edu.pl p.124
Doktoranci
mgr inż. Sławomir Czabaj slawomir.czabaj@upwr.edu.pl p.104

Zakład Technologii Zbóż

Kierownik Zakładu Technologii Zbóż

prof. dr hab. Zygmunt Gil

 

71 320 7708

zygmunt.gil@upwr.edu.pl

p.237
Pracownicy
dr hab. Anna Czubaszek, prof. nadzw. 71 320 7709

anna.czubaszek@upwr.edu.pl

p.238
dr inż. Radosław Spychaj 71 320 7713

radoslaw.spychaj@upwr.edu.pl

p.253
dr inż. Agata Wojciechowicz- Budzisz 71 320 7713

agata.wojciechowicz@upwr.edu.pl

p.253
dr inż. Ewa Pejcz 71 320 7720

ewa.pejcz@upwr.edu.pl

p.311
Pracownicy techniczni
Krystyna Siekańska 71 320 7710

krystyna.siekanska@upwr.edu.pl

p.239
Beata Włodarska 71 320 7710

beata.wlodarska@upwr.edu.pl

p.239