Nasi studenci na IV Studenckim Międzynarodowym Sympozjum Kół Naukowych w Lublinie!

20 kwietnia 2023 roku na zaprzyjaźnionym Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbyło sie IV Studenckie Międzynarodowe Sympozjum Kół Naukowych, na którym pojawiła się silna reprezentacja naszego Koła.

Ewelina Ciemna i Izabela Dusza prezentowały w sesji posterowej wyniki swoich badań pt. „Modelowanie składu lipidów drożdży Yarrowia lipolytica za pomocą dodatku kwasu jabłkowego”. Studentki z zapałem opowiadały o swoim researchu, zaowocowało zdobyciem I miejsca w sesji posterowej Sekcji Nauk o Żywności i Biotechnologii!

Serdecznie gratulujemy i oby tak dalej!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.