DNI PRZYRODNIKÓW 2022

W tegorocznych Dniach Przyrodników w Pawłowicach brali udział również nasi studenci! Przedstawiali oni poster popularno-naukowy pt. „Biotechnologiczne możliwości zagospodarowania odpadów z przemysłu olejarskiego, czyli jak efektywnie wykorzystać makuchy?”

W trakcie wydarzenia przybliżali tematykę substratów odpadowych z wielu gałęzi przemysłu i możliwości ich zagospodarowania.

Nasi studenci również gorąco kibicowali pracownikom Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności w corocznym konkursie na ergometrach wioślarskich, którzy (bez wątpienia dzięki naszemu supportowi) zdobyli I miejsce w zawodach. Gratulujemy!

PS. mieliśmy też wspaniałego pomocnika w postaci pieska – ZUZY!
Dziękujemy za tak liczne przybycie i szerokie zainteresowanie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.