- Öğretmen: Łukasz Bobak
Moodle na WBiNoZ
-
Platforma kształcenia na odległość WBiNoZ
Mevcut Kurslar
- Öğretmen: Michał Piegza
- Öğretmen: Aleksandra Zambrowicz
- Öğretmen: Anna Czubaszek
- Öğretmen: Agata Wojciechowicz-Budzisz
- Öğretmen: Łukasz Bobak
- Öğretmen: Anna Pudło
- Öğretmen: Łukasz Bobak
- Öğretmen: Maciej Oziembłowski
- Öğretmen: Joanna Miedzianka
- Öğretmen: Elżbieta Rytel
- Öğretmen: Agnieszka Tajner-Czopek
- Öğretmen: Joanna Miedzianka
- Öğretmen: Agnieszka Tajner-Czopek
- Öğretmen: Wioletta Drożdż
- Öğretmen: Joanna Miedzianka
- Öğretmen: Agnieszka Tajner-Czopek
- Öğretmen: Piotr Juszczyk
- Öğretmen: Waldemar Rymowicz
- Öğretmen: Anna Kancelista
- Öğretmen: Paulina Śliwka
- Öğretmen: Magdalena Wróbel-Kwiatkowska
- Öğretmen: Dominika Ciurko
- Öğretmen: Paweł Korzeniowski
- Öğretmen: Aneta Skaradzińska
- Öğretmen: Dominika Ciurko
- Öğretmen: Paweł Korzeniowski
- Öğretmen: Katarzyna Kosiorowska
- Öğretmen: Michał Piegza
- Öğretmen: Kinga Pilarska
- Öğretmen: Anita Rywińska
- Öğretmen: Ludwika Tomaszewska-Hetman
- Öğretmen: Katarzyna Kosiorowska
- Öğretmen: Aneta Skaradzińska
- Öğretmen: Anita Rywińska
- Öğretmen: Patrycja Szczepańska
- Öğretmen: Paulina Śliwka
- Öğretmen: Xymena Połomska
- Öğretmen: Adam Dobrowolski
- Öğretmen: Zbigniew Lazar
- Öğretmen: Xymena Połomska
Kurs przeznaczony jest dla studentów I roku studiów II stopnia kierunku Biotechnologia
- Öğretmen: Tomasz Janek
- Öğretmen: Piotr Juszczyk
- Öğretmen: Zbigniew Lazar
- Öğretmen: Wojciech Łaba
- Öğretmen: Magdalena Rakicka-Pustułka
- Öğretmen: Waldemar Rymowicz
- Öğretmen: Aneta Skaradzińska
- Öğretmen: Anna Kancelista
- Öğretmen: Waldemar Rymowicz
- Öğretmen: Anita Rywińska
- Öğretmen: Kinga Adamenko
- Öğretmen: Adam Głowacki
- Öğretmen: Justyna Paszkot
- Öğretmen: Kinga Adamenko
- Öğretmen: Adam Głowacki
- Öğretmen: Justyna Paszkot
- Öğretmen: Anna Dąbrowska
- Öğretmen: Grażyna Krasnowska
- Öğretmen: Monika Mazur
- Öğretmen: Anna Pudło
- Öğretmen: Piotr Juszczyk
- Öğretmen: Anna Kancelista
- Öğretmen: Zbigniew Lazar
- Öğretmen: Anita Rywińska
- Öğretmen: Aneta Skaradzińska
- Öğretmen: Ludwika Tomaszewska-Hetman
- Öğretmen: Bogdan Jarosz
- Öğretmen: Joanna Kozłowska
- Öğretmen: Wanda Mączka
- Öğretmen: Ewa Szczepańska
- Öğretmen: Anna Żołnierczyk
- Öğretmen: Bogdan Jarosz
- Öğretmen: Mateusz Łużny
- Öğretmen: Jacek Łyczko
- Öğretmen: Bogdan Jarosz
- Öğretmen: Mateusz Łużny
- Öğretmen: Jacek Łyczko
- Öğretmen: Anna Chojnacka
- Öğretmen: Anna Gliszczyńska
- Öğretmen: Magdalena Rychlicka
- Öğretmen: Anna Żołnierczyk
Kurs dla studentów kierunku Biotechnologia
- Öğretmen: Witold Gładkowski
Kurs dla studentów kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka
- Öğretmen: Witold Gładkowski
Kurs dla studentów drugiego roku kierunku Biotechnologia
- Öğretmen: Paweł Pawłowicz
Kurs dla studentów II stopnia Żywienie człowieka i dietetyka
Kurs dla studentów II roku mgr kierunku Żywienie człowieka i
dietetyka
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Kinga Adamenko
- Öğretmen: Adam Głowacki
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
- Öğretmen: Justyna Paszkot
- Öğretmen: Witold Pietrzak
- Öğretmen: Joanna Wyka
- Öğretmen: Marta Gołba
- Öğretmen: Anna Kancelista
- Öğretmen: Zbigniew Lazar
- Öğretmen: Aneta Skaradzińska
- Öğretmen: Anna Kancelista
- Öğretmen: Monika Maćków
Kurs dla studentów I roku mgr kierunku Żywienie człowieka i dietetyka
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
- Öğretmen: Joanna Miedzianka
- Öğretmen: Agnieszka Tajner-Czopek
Course for ERASMUS students
- Öğretmen: Piotr Juszczyk
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
Course for ERASMUS students
- Öğretmen: Żaneta Król-Kilińska
- Öğretmen: Anna Salejda
- Öğretmen: Xymena Połomska
- Öğretmen: Alicja Kucharska
- Öğretmen: Anna Michalska-Ciechanowska
- Öğretmen: Agnieszka Nawirska-Olszańska
Kurs dla studentów pierwszego roku Technologii Żywności i Żywienia Człowieka
- Öğretmen: Joanna Kolniak-Ostek
- Öğretmen: Dominika Przybylska
- Öğretmen: Aleksandra Smorowska
- Öğretmen: Jessica Brzezowska
- Öğretmen: Paulina Nowicka
- Öğretmen: Karolina Tkacz
- Öğretmen: Igor Turkiewicz
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Robert Gajda
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Joanna Wyka
- Öğretmen: Marta Kuźmińska-Bajor
- Öğretmen: Kinga Pilarska
- Öğretmen: Magdalena Wróbel-Kwiatkowska
- Öğretmen: Anna Dąbrowska
- Öğretmen: Magdalena Wróbel-Kwiatkowska
Kurs dla studentów drugiego roku kierunku Zarządzanie Jakością i Analiza Żywności
- Öğretmen: Paweł Pawłowicz
- Öğretmen: Łukasz Bobak
- Öğretmen: Anna Dąbrowska
Kurs dla studentów 2 roku studiów licencjackich kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka
Kurs dla studentów 1 roku studiów mgr kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Aleksandra Mirończuk
- Öğretmen: Magdalena Rakicka-Pustułka
- Öğretmen: Waldemar Rymowicz
- Öğretmen: Paulina Śliwka
Kurs przeznaczony dla studentów II roku studiów inżynierskich kierunku Biotechnologia
- Öğretmen: Piotr Juszczyk
- Öğretmen: Marta Kuźmińska-Bajor
- Öğretmen: Marta Ochocka
- Öğretmen: Kinga Pilarska
- Öğretmen: Xymena Połomska
- Öğretmen: Ludwika Tomaszewska-Hetman
- Öğretmen: Tadeusz Witkowski
- Öğretmen: Magdalena Wróbel-Kwiatkowska
- Öğretmen: Barbara Żarowska
Kurs przeznaczony dla studentów studiów I stopnia kierunku Zarządzanie Jakością i analiza żywności
- Öğretmen: Barbara Żarowska
Kurs przeznaczony dla studentów studiów I stopnia kierunku Technologia i organizacja gastronomii
- Öğretmen: Tomasz Janek
- Öğretmen: Kinga Pilarska
- Öğretmen: Barbara Żarowska
Kurs przeznaczony dla studentów II roku studiów inżynierskich kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka
- Öğretmen: Piotr Juszczyk
- Öğretmen: Magdalena Wróbel-Kwiatkowska
- Öğretmen: Marta Ochocka
- Öğretmen: Magdalena Rakicka-Pustułka
- Öğretmen: Waldemar Rymowicz
- Öğretmen: Patrycja Szczepańska
- Öğretmen: Barbara Żarowska
- Öğretmen: Piotr Juszczyk
- Öğretmen: Marta Kuźmińska-Bajor
- Öğretmen: Magdalena Rakicka-Pustułka
- Öğretmen: Marta Kuźmińska-Bajor
- Öğretmen: Magdalena Rakicka-Pustułka
- Öğretmen: Marta Kuźmińska-Bajor
- Öğretmen: Xymena Połomska
- Öğretmen: Marta Kuźmińska-Bajor
- Öğretmen: Xymena Połomska
- Öğretmen: Marta Kuźmińska-Bajor
- Öğretmen: Xymena Połomska
- Öğretmen: Zygmunt Gil
- Öğretmen: Ewa Pejcz
- Öğretmen: Radosław Spychaj
- Öğretmen: Agata Wojciechowicz-Budzisz
- Öğretmen: Ewa Raczkowska
- Öğretmen: Łukasz Bobak
- Öğretmen: Anna Dąbrowska
- Öğretmen: Hanna Boruczkowska
- Öğretmen: Tomasz Boruczkowski
- Öğretmen: Wioletta Drożdż
- Öğretmen: Joanna Miedzianka
Kurs dla Studentów Żywienia człowieka i dietetyki (rok III, semestr 6)
- Öğretmen: Maciek Bienkiewicz
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
- Öğretmen: Kinga Adamenko
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
- Öğretmen: Łukasz Bobak
- Öğretmen: Anna Mandecka
- Öğretmen: Anna Zimoch-Korzycka
- Öğretmen: Dominika Kulig
- Öğretmen: Anna Zimoch-Korzycka
- Öğretmen: Wioletta Drożdż
- Öğretmen: Artur Gryszkin
- Öğretmen: Tomasz Zięba
- Öğretmen: Dominika Kulig
- Öğretmen: Anna Zimoch-Korzycka
- Öğretmen: Dominika Kulig
- Öğretmen: Anna Zimoch-Korzycka
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Robert Gajda
Kurs dla studentów III roku (lic.) kierunku Żywienie człowieka i dietetyka
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
- Öğretmen: Ewa Raczkowska
- Öğretmen: Joanna Wyka
- Öğretmen: Ewa Raczkowska
- Öğretmen: Joanna Wyka
- Öğretmen: Kinga Adamenko
- Öğretmen: Adam Głowacki
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
- Öğretmen: Justyna Paszkot
- Öğretmen: Wioletta Drożdż
- Öğretmen: Elżbieta Rytel
- Öğretmen: Agnieszka Tajner-Czopek
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
Kurs dla studentów I roku kierunku Technologia i Organizacja Gastronomii
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
- Öğretmen: Wojciech Łaba
- Öğretmen: Michał Piegza
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Alan Gasiński
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Robert Gajda
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Ewa Raczkowska
- Öğretmen: Joanna Wyka
- Öğretmen: Robert Gajda
- Öğretmen: Joanna Wyka
- Öğretmen: Robert Gajda
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Ewa Raczkowska
Kurs dla studentów II roku kierunku Bezpieczeństwo Żywności
Kurs dla studentów I roku mgr kierunku Żywienie człowieka i dietetyka
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
- Öğretmen: Dorian Nowacki
- Öğretmen: Witold Pietrzak
Kurs dla studentów II roku Zarządzania jakością i analizy żywności
- Öğretmen: Anna Czubaszek
- Öğretmen: Joanna Kolniak-Ostek
- Öğretmen: Agata Wojciechowicz-Budzisz
- Öğretmen: Tomasz Zięba
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Robert Gajda
- Öğretmen: Ewa Raczkowska
Produkcja potraw i posiłków dla Studentów studiów II stopnia Żywienie Człowieka i Dietetyka
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Joanna Chmielewska
- Öğretmen: Adam Głowacki
- Öğretmen: Witold Pietrzak
- Öğretmen: Joanna Kolniak-Ostek
- Öğretmen: Agnieszka Nawirska-Olszańska
- Öğretmen: Anna Sokół-Łętowska
Studia podyplomowe
- Öğretmen: Maciek Bienkiewicz
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Marzena Styczyńska
- Öğretmen: Joanna Wyka
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
Kurs dla studentów III roku kierunku Biologia Człowieka
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
- Öğretmen: Witold Pietrzak
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Alicja Kucharska
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Anna Czubaszek
- Öğretmen: Anna Sokół-Łętowska
- Öğretmen: Tomasz Zięba
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Aleksandra Zambrowicz
- Öğretmen: Joanna Kolniak-Ostek
- Öğretmen: Anna Pęksa
- Öğretmen: Anna Czubaszek
- Öğretmen: Anna Sokół-Łętowska
- Öğretmen: Tomasz Zięba
- Öğretmen: Elżbieta Rytel
- Öğretmen: Anna Sokół-Łętowska
- Öğretmen: Anna Zimoch-Korzycka
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Aleksandra Zambrowicz
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Zygmunt Gil
- Öğretmen: Ewa Pejcz
- Öğretmen: Radosław Spychaj
- Öğretmen: Agata Wojciechowicz-Budzisz
- Öğretmen: Hanna Boruczkowska
- Öğretmen: Tomasz Boruczkowski
- Öğretmen: Wioletta Drożdż
- Öğretmen: Maciej Oziembłowski
- Öğretmen: Anna Salejda
- Öğretmen: Tomasz Janek
- Öğretmen: Aneta Skaradzińska
- Öğretmen: Małgorzata Korzeniowska
- Öğretmen: Anna Pudło
Technologia gastronomii dla Studentów kierunku Technologia i Organizacja Gastronomii (rok 2, semestr III)
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Robert Gajda
Kierunek: żywienie człowieka i dietetyka
Przedmiot: technologia informacyjna
Odpowiedzialny za przedmiot: dr inż. Tomasz Boruczkowski
Prowadzący ćwiczenia: dr inż. Tomasz Boruczkowski
- Öğretmen: Tomasz Boruczkowski
- Öğretmen: Żaneta Król-Kilińska
- Öğretmen: Dominika Kulig
- Öğretmen: Anna Dąbrowska
- Öğretmen: Anna Mandecka
- Öğretmen: Joanna Kolniak-Ostek
- Öğretmen: Alicja Kucharska
- Öğretmen: Dominika Przybylska
- Öğretmen: Aleksandra Smorowska
- Öğretmen: Anna Sokół-Łętowska
- Öğretmen: Karolina Tkacz
- Öğretmen: Igor Turkiewicz
- Öğretmen: Joanna Kolniak-Ostek
- Öğretmen: Alicja Kucharska
- Öğretmen: Paulina Nowicka
- Öğretmen: Anna Sokół-Łętowska
- Öğretmen: Aneta Wojdyło
- Öğretmen: Alicja Kucharska
- Öğretmen: Paulina Nowicka
- Öğretmen: Anna Sokół-Łętowska
- Öğretmen: Aneta Wojdyło
Kurs dla studentów III roku Technologii żywności i żywienia człowieka
- Öğretmen: Anna Czubaszek
- Öğretmen: Mateusz Gertchen
- Öğretmen: Zygmunt Gil
- Öğretmen: Ewelina Opiela
- Öğretmen: Kinga Adamenko
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
Kurs dla studentów II roku Żywienia Człowieka i Dietetyki
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Robert Gajda
- Öğretmen: Ewa Raczkowska
- Öğretmen: Hanna Boruczkowska
- Öğretmen: Zygmunt Gil
- Öğretmen: Joanna Kolniak-Ostek
- Öğretmen: Ewa Pejcz
- Öğretmen: Elżbieta Rytel
- Öğretmen: Radosław Spychaj
- Öğretmen: Hanna Boruczkowska
- Öğretmen: Anna Czubaszek
- Öğretmen: Wioletta Drożdż
- Öğretmen: Artur Gryszkin
- Öğretmen: Agnieszka Kita
- Öğretmen: Anna Pęksa
- Öğretmen: Elżbieta Rytel
- Öğretmen: Dominika Kulig
- Öğretmen: Monika Mazur
- Öğretmen: Anna Pudło
- Öğretmen: Aleksandra Zambrowicz
- Öğretmen: Hanna Boruczkowska
- Öğretmen: Agnieszka Kita
- Öğretmen: Joanna Kolniak-Ostek
- Öğretmen: Dominika Przybylska
- Öğretmen: Aleksandra Smorowska
- Öğretmen: Radosław Spychaj
- Öğretmen: Małgorzata Korzeniowska
- Öğretmen: Dominika Kulig
- Öğretmen: Anna Pudło
Zajęcia z technologii węglowodanów dla studentów III roku Technologii Żywności
- Öğretmen: Hanna Boruczkowska
- Öğretmen: Anna Czubaszek
- Öğretmen: Agata Wojciechowicz-Budzisz
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Maciek Bienkiewicz
- Öğretmen: Robert Gajda
- Öğretmen: Joanna Miedzianka
- Öğretmen: Anna Pęksa
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
- Öğretmen: Witold Pietrzak
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
- Öğretmen: Anna Czubaszek
- Öğretmen: Agnieszka Kita
- Öğretmen: Aneta Wojdyło
- Öğretmen: Łukasz Bobak
- Öğretmen: Małgorzata Korzeniowska
- Öğretmen: Maciej Oziembłowski
- Öğretmen: Anna Pudło
- Öğretmen: Hanna Boruczkowska
- Öğretmen: Zygmunt Gil
- Öğretmen: Ewa Pejcz
- Öğretmen: Elżbieta Rytel
- Öğretmen: Radosław Spychaj
- Öğretmen: Maciek Bienkiewicz
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Robert Gajda
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Maciek Bienkiewicz
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Kinga Adamenko
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
- Öğretmen: Hanna Boruczkowska
- Öğretmen: Wioletta Drożdż
Za zgodą dziekan, utworzony na potrzeby zaliczenia.
- Öğretmen: Anna Salejda
- Öğretmen: Kinga Adamenko
- Öğretmen: Adam Głowacki
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
- Öğretmen: Justyna Paszkot
- Öğretmen: Maciek Bienkiewicz
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Marzena Styczyńska
- Öğretmen: Joanna Wyka
- Öğretmen: Alicja Kucharska
- Öğretmen: Anna Sokół-Łętowska
- Öğretmen: Radosław Spychaj
- Öğretmen: Jagoda Ambrozik-Haba
- Öğretmen: Ewa Raczkowska
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
Kurs dla studentów II roku mgr kierunku Technologia Żywności i Żywienia
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Maciek Bienkiewicz
- Öğretmen: Danuta Figurska-Ciura
- Öğretmen: Monika Maćków
- Öğretmen: Dominika Mazurkiewicz
- Öğretmen: Ewa Piotrowska
- Öğretmen: Marzena Styczyńska
- Öğretmen: Joanna Wyka
- Öğretmen: Kinga Adamenko
- Öğretmen: Adam Głowacki
- Öğretmen: Joanna Kawa-Rygielska
- Öğretmen: Michaela Godyla-Jabłoński
- Öğretmen: Ewa Raczkowska